Jak wybrać przyszły zawód - lekcja on-line

Jak wybrać przyszły zawód - lekcja on-lineLekcja biblioteczna online - dlaczego nie? Podczas spotkania uczniowie klasy 8 c Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie zostali zaproszeni (gdy już będzie bezpiecznie), do Strefy dla młodzieży w Kamienicy Kultury.

Dowiedzieli się, że jest to też miejsce, w którym można prezentować swoje pasje na różnego rodzaju warsztatach. Czy pasje mogą przerodzić się w wykonywany w przyszłości zawód?  Jakie pasje i zamiary zawodowe mają uczniowie i gdzie można więcej poczytać o zawodach przyszłości? Odpowiedzią jest zaprezentowana na zajęciach strona internetowa Mapa Karier.

Projekt "Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy" realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Kultura w sieci".