Inscenizacja legend o św. Marcinie

Inscenizacja legend o św. MarcinieW tym roku nasza inscenizacja została wzbogacona o kolejne wydarzenia z życia św. Marcina, który po wyzwoleniu z rąk barbarzyńców prowadził działalność misyjną. Więcej też było aktorów a wśród nich mieszkańców Jarocina. Łącznie w inscenizacji wzięło udział 135 osób. A tłumy jarociniaków przybyły by celebrować z nami ten świąteczny dzień.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w wydarzeniu: jego przygotowaniach, inscenizacji, warsztatach, spotkaniach...trochę tego było. Samych występujących ponad 130 osób!
Dziękujemy Bellator Societas My Belle Epoque Dolls Anthony Street Hufiec ZHP Jarocin im. Lotnictwa Polskiego Przedszkole "Marcinek" w Jarocinie Stajnia Bierzglinek Muzeum Regionalne w Jarocinie oraz Ochronie, policji i strażakom oraz mieszkańcom, którzy tak licznie przyszli nas oglądać!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin.