Po długiej przerwie w czytelni w parku odbyły się zajęcia rękodzielnicze, tym razem były to warsztaty z podstaw decoupage’u. »

Jaką bronią walczyli? Dlaczego tak się stało, że dopiero po latach się o nich mówi? Na te i inne pytania odpowiadał pan Wojciech Koterba (założyciel Grupy Rekonstrukcyjnej Powstańców Wielkopolskich w Mieszkowie, miłośnik i pasjonat historii), który był gościem filii w Wilkowyi. »

To było niesamowite spotkanie. W wtorkowe popołudnie "duch włóczykija" zagościł na dobre w JOKu. Stało się to za sprawą Łukasza Wierzbickiego, który zabrał nas w niezwykłą wędrówkę po kontynentach. »

Pierwsze spotkanie z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie" już za nami! O swojej pasji podróżowania i wyprawie autostopowej do Rumunii opowiadał Michał Nowak »

Kosmiczną Nocą zakończył się tydzień półkolonii zimowych, które przy wsparciu Mieszkowskiej biblioteki zorganizowało Stowarzyszenie Inspiracje. »