W ramach Tygodnia z Internetem w Bibliotece w Cielczy I w Bibliotece Głównej odbyły się warsztaty kreatywnego szycia EkoZabawka skierowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych zgodnie z ideą recyclingu. »

W ramach Tygodnia z Internetem w Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie dla młodzieży na aktualny bardzo temat hejtu w sieci. »

W ramach Tygodnia z Internetem seniorzy w JOK Jarocin spotkali się z Zuzanną Kuklą, która prowadzi swój profil na YouTube »

W ramach Tygodnia z Internetem w filii nr 1 "Pod Ratuszem" gościliśmy lokalnych vblogerów. Lidia i Jarosław Ostaszewscy opowiedzieli o tym jak zaczęła się ich przygoda z prowadzeniem vblogów "Dom i drewno" oraz "Blondynka potrafi" »

W ramach Tygodnia z Internetem panie z Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie spotkały się by omówić i przejrzeć kulinarne blogi internetowe. »

Gośćmi wiosennego spotkania z bajeczką w Oddziale dla Dzieci była grupa Myszek z Marcinka. »

Tydzień z Internetem to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie do poznania możliwości, jakie daje Internet. W tym roku w czasie zajęć skupiliśmy się na obszarze szczególnie nam bliskim, na gotowaniu. »

Dzieci wysłuchały opowiadania "Walizka pana Hanumana" oraz rozmawiały o tym czy każdemu z nas potrzebna jest w życiu fantazja i do czego ona służy? »