Członkowie Dyskusyjnego Klubu w Witaszycach wysłuchali prelekcji o wpływie diet na nasze zdrowie
i o prawidłowym żywieniu.
»

"Kiedyś wisiały u naszych dziadków w kuchniach. Teraz ich już prawie nie spotykamy. Warto jednak o nich pamiętać" - tak mówiła Magdalena Wieczorek, autorka projektu i książeczki pod tym tytułem wydanej przez Samorządową Bibliotekę Publiczną w Kępnie »

Książka Jacka Piekary zebrała słabe notowania wśród klubowiczów DKK z filii nr 1 "Pod Ratuszem" »

Klubowiczki na kwietniowym MDKK w filii nr 2 zgodnie stwierdziły, że "Igrzyska śmierci" S. Collins to świetna książka. »