W poniedziałkowy poranek 11 lutego w witaszyckiej bibliotece odbyły się warsztaty tworzenia masek karnawałowych.
Na początku panie wybrały kolor i kształt maski.
»

W piątkowy wieczór 18 stycznia odbyło się już po raz dwudziesty kolędowanie, w którym udział wzięli mieszkańcy Witaszyc, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego, uczestnicy zajęć projektowych Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc. »

W Bibliotecznej Krainie Niespodzianek nudzić się nie można! W filii w Witaszycach podczas pierwszego tygodnia ferii przygód nie brakowało. Stworzenie księgi z kolażami przedstawiającymi uczestniczki zapoczątkowało wspólne zabawy. »

W czwartkowe przedpołudnie grupa dziewczyn wybrała się na wędrówkę z nową aplikacją Legendoczytaczy na szlaku niepodległości. Wędrowaliśmy po Witaszycach poznając dzieje wsi. »