Tak oto wczorajsze przedpołudnie spędziły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola "Bajeczka" w naszej bibliotece - filii nr 3. Była krótka pogadanka na temat zachowania się w bibliotece, co lubi książka, a czego nie. »

29 września we wszystkich naszych bibliotekach, również w powiecie, odbyła się akcja czytelnicza "Cały Powiat Czyta Dzieciom". Tematem przewodnim spotkania były "Bajki robotów" Stanisława Lema, gdyż właśnie we wrześniu przypada setna rocznica urodzin pisarza. »

Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »

Z okazji 20 - lecia kampanii czytelniczej "Cała Polska Czyta Dzieciom" do wspólnego czytania zaproszono klasę Id. »

W Filii nr 3 oprócz dobrej zabawy w rzucanie kostką, czytelnicy mieli okazję otrzymać niepowtarzalną, sznurkową zakładkę, którą wykonała na tę okazję bibliotekarka Justyna Nawrocka »

Z okazji tegorocznego Dnia Książki w naszych bibliotekach można było uraczyć się cytatami z klasyki literatury oraz książkowe prezenty. »

Z okazji Święta Zakochanych w naszych bibliotekach, obok akcji Randka w ciemno z książką, odbyła się druga akcja - czytelnicy, którzy w poniedziałek i wtorek - ostatnie dni karnawału - odwiedzili nasze placówki otrzymali w prezencie książkę "Opowiadania" Jadwigi Podeszwy »

Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »

Od 1 lutego 2021 zostają przywrócone kary za przetrzymane książki. »