7 miejsce w Polsce i 2 w Wielkopolsce w Rankingu Bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki - to nasz wynik na ten trudny 2020 rok! »

Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »

Drugi gość w ramach poznańskiego Festiwalu Literatury dla Dzieci to Pan Kuleczka czyli Wojciech Widłak. »

Jesteśmy już po pierwszych warsztatach literackich, podczas których z zaproszonymi pisarkami i pisarzami, dzieci tworzą utwory literackie! »