Grupy zabawowe rozpoczęto od rymowanych zagadek maluszka „Co to? Kto to? Zwierzęta”. Dzieci po przeczytaniu zagadki naśladowały dane zwierzątka. »

Na grupach zabawowych z okazji Święta Kota królowały Mruczki, Puszki, Ramzeski, Ryśki i Orlenki. Po przeczytaniu bajeczki „Dzień dobry, kotku!”, dzieci naśladowały zachowania kiciaków. »

Na dzisiejszych grupach zabawowych, królowały barwy narodowe. Dzieci słuchając wiersza Władysława Bełzy „Kto Ty jesteś? Polak mały!” czynnie uczestniczyły w pokazywaniu treści wiersza. »

Na grupach zabawowych królowały jesienne liście. Dzieci wraz z opiekunami zaproszono do zabaw z chustą animacyjną: spadające liście oraz wiatr jesienny. Przeczytano też bajeczkę „Pod gwiazdami” , po której wykonali sowy z kolorowych liści. »

Wczoraj na grupach zabawkowych królowała gąsienica.ch królowała gąsienica. »

Na grupach zabawowych królowała piłka ponieważ jutro rozpoczyna się EURO`21. Maluszkom przedstawiono teatrzyk kamishibai "Piłka". »

"Raz, dwa, trzy Dinusiem jesteś Ty" taką zabawą rozpoczęto grupy zabawowe, w której każdy uczestnik zamienił się w dinozaura. »

Na grupach zabawowych królował kolor czerwony, bo za dwa dni święto chłopca i dziewczynki czyli Walentynki. Dzieci wysłuchały wiersza "Walentynki" oraz uczestniczyły w zabawie "Serduszko do kochania". »

W ostatni piątek stycznia bibliotekę w Witaszycach odwiedziły maluszki wraz z opiekunami. Zajęcia wypełnione muzyką rozpoczęliśmy od bajki "Lalo gra na bębnie", a swobodne tańce i zabawy przy muzyce dostarczyły wiele radości potrzebującym ruchu maluszkom. »

Choć za oknem brak śniegu, to białego szaleństwa nie zabrakło w bibliotece w parku. Dzieci z grup zabawowych doznały wielu wrażeń wszystkimi zmysłami. »