Wieczór andrzejkowy to jedyny taki dzień w roku, gdzie można wróżyć i poznawać przyszłość. W dzisiejszym dniu przygotowano mini andrzejki dla dzieci z grupy zabawowej. »

Maluszki w towarzystwie swoich pluszowych Misiów uczestniczyły w grupach zabawowych. Wysłuchały bajki "Miód Pana Niedźwiadka", w której pluszowa pacynka zaprosiła ich do wspólnej zabawy. »

W środę w bibliotece w Witaszycach odbyło się drugie spotkanie w ramach Klubu Zaczytanego Maluszka. Dzieci wysłuchały bajkę, śpiewały, tańczyły, bawiły się chustą i rozwijały sprawność ruchową w zabawach z tunelem animacyjnym. »

Dzieci na grupach zabawowych przywitano bajeczką "Dzień dobry" Meritxell Marti. Następnie wraz z opiekunami zaproszono ich do wspólnej zabawy przy wierszu "Kolorowe listki" . Największą radość maluszkom sprawiło malowanie jesiennego słoneczka farbami i wyklejanie go kolorowymi liśćmi. »

Pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie grup zabawowych w bibliotece w parku. »

Ósmą edycję zajęć dla maluszków i ich rodziców czas zacząć!
Pierwsze spotkanie miało charakter organizacyjny. Zapoznano rodziców z zadaniami i zagadnieniami grup zabawowych.
»

W środę w witaszyckiej bibliotece odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Klubu Zaczytanego Maluszka. Najpierw dzieci wysłuchały krótkiej bajki o kotku z książki "Na ratunek". »

Na grupach zabawowych królowała książka. Dzieci zapoznały się z różnymi ich rodzajami: teatrem cieni, pachnącymi owocami i czekoladą, grającymi oraz książkami zabawkami. »