Na warsztatach plastycznych uczestnicy półkolonii wykonywali serduszka walentynkowe. »

W niedzielne popołudnie, 29 stycznia w witaszyckim pałacu spotkali się miłośnicy muzyki. »

Już piąty rok filia biblioteczna w Cielczy włącza się do tematycznej nocy w szkole, która odbyła się w nocy z 27 na 28 stycznia w Zespole Szkól w Cielczy. Tym razem w pomieszczeniu biblioteki zacumował piracki statek kapitana Flinta pełen kandydatów do przeżycia wspaniałych przygód. »

Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w 2017 roku rozpoczęliśmy od książki Doris Lessing "Lato przed zmierzchem". »

Niezwykle wzruszająca książka była tematem rozmowy na styczniowym spotkaniu MDKK
w filii nr 2.
»

W ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi w Senior Wigor odbyło się spotkanie z panem Łukaszem Witczakiem, absolwentem Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza. »

Na pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne mieszkańców Filia nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" zaprosiły Natalię Piślewską. »