Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w 2017 roku rozpoczęliśmy od książki Doris Lessing "Lato przed zmierzchem". »

Niezwykle wzruszająca książka była tematem rozmowy na styczniowym spotkaniu MDKK
w filii nr 2.
»

W ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi w Senior Wigor odbyło się spotkanie z panem Łukaszem Witczakiem, absolwentem Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza. »

Na pierwsze w tym roku spotkanie integracyjne mieszkańców Filia nr 2 oraz Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" zaprosiły Natalię Piślewską. »

Na pierwszym tegorocznym spotkaniu podróżniczym z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie" pojawił się Wojtek Malicha i Sebastian Hennig. »

Można samemu zapisać się do naszej biblioteki, nie wychodząc z domu. Zdalna rejestracja w bazie czytelników Biblioteki Jarocin daje możliwość rezerwowania i zamawiania poszukiwanych tytułów jeszcze przed formalnym zapisem w bibliotece. »

Pierwsze w nowym roku spotkanie z przedszkolakami w Cielczy i Radlinie dotyczyło mroźnego, zimowego lasu i zwierząt, które muszą sobie szukać w nim schronienia i pożywienia. »