Jesteśmy już po pierwszych warsztatach literackich, podczas których z zaproszonymi pisarkami i pisarzami, dzieci tworzą utwory literackie! »

Zajęcia wakacyjne w witaszyckiej bibliotece właśnie dobiegły końca. Dziewczyny odgadywały, która kość zaginęła, oczywiście nie ze szkieletu tylko z gry Story Cube’s. »

W Dniu Dinozaura przedszkolaki z miejscowego przedszkola odwiedziły bibliotekę w Witaszycach. Po przeczytaniu bajki dzieci rozpoczęły dinozabawy. »

Z okazji Światowego Dnia Kota do biblioteki w Witaszycach przyszła grupa najmłodszych przedszkolaków. Część małych kotków, która się nie rozchorowała i nas odwiedziła, miała okazję wysłuchać przygód popularnej wśród dzieci Kici Koci. »

W ostatnim czasie uczniowie klas I-III z Zespołu Szkół w Witaszycach otrzymali książki Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »

W filii w Witaszycach podczas pierwszego tygodnia ferii przygód nie brakowało.
Pierwszego dnia nasza "zaczarowana banda" brała udział w zabawach integracyjnych oraz w bitwie morskiej popularnie znanej "grą w statki", w której okręty były własnoręcznie zrobione przez dzieci.
»