Wykiełkuj na rynku pracy

Celem programu jest podniesienie kompetencji młodych osób, które dopiero planują wejście na rynek pracy lub stawiają na nim pierwsze kroki.
Dołączając do nas dowiesz się jak wyszukiwać informacje o ofertach pracy, napisać dobre CV i list motywacyjny, jak radzić sobie w zespole. Spotkasz się ze specjalistami i ciekawymi ludźmi.

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminę Jarocin w ramach pracy doktorskiej mgr Magdaleny Paul z Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Informacje o projekcie i zapisy do 31 stycznia 2017 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Jarocin, ul. Park 3, tel. 62 747 23 46

Wykiełkuj na rynku pracy - zapraszamy na warsztaty

Wykiełkuj na rynku pracy - zapraszamy na warsztatyZapraszamy uczniów i studentów kończących naukę oraz absolwentów szkół i uczelni, którzy nie mogą znaleźć pracy, do udziału w projekcie "Wykiełkuj na rynku pracy".

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin w ramach pracy doktorskiej mgr Magdaleny Paul z Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego.