Senior+

Tak łączymy pokolenia w Jarocinie! Niecodzienne wydarzenie w ramach imprez towarzyszących Jarocin Festiwal 2017 - spektakl z muzyką na żywo zespołu Variété z udziałem jarocińskich seniorów! »

Dnia 1 czerwca 2017 r. grupa Senior WIGOR odbyła wycieczkę do Powidza. Tego dnia na obszarze 33. Bazy Lotnictwa Transportowego odbywały się uroczyste obchody święta Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego. »

Na początku spotkania zapoznaliśmy się z artystą poprzez krótki filmik o jego życiu, powołaniu i miejscach, w których odbywał służbę Bożą. »

W ramach zajęć z rękodzieła w programie Senior-WIGOR odbyły się warsztaty z szycia ozdób świątecznych. »

W ramach Tygodnia z Internetem seniorzy w JOK Jarocin spotkali się z Zuzanną Kuklą, która prowadzi swój profil na YouTube »

27 marca 2017 r. grupa Senior WIGOR wybrała się na wycieczkę do Poznania - w ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Teatru - stąd głównym wyjazdu był spektakl baletowy "Jezioro Łabędzie" w auli Collegium da Vinci. »

W piątek odbyło się potkanie z Krzysztofem Kamińskim - redaktorem naczelnym kwartalnika "Porady na zdrowie", autorem książek o Ojcu Klimuszko oraz miłośnikiem medycyny naturalnej. »

Ewa Wachowicz, Miss Polonia, rzeczniczka rządu Waldemara Pawlaka i producentka programów kulinarnych gościła w Jarocinie na zaproszenie jarocińskich seniorów. »

Powrót na górę