Senior+

Do 29 listopada zawieszone są wszelkie zajęcia i działania w ramach projektu Dzienny Dom Pomocy Senior+ »

Pandemia zamknęła seniorów w domach. Jednak od 17 sierpnia ruszyły zajęcia w JOK Jarocin, w ścisłym rygorze sanitarnym. »

Informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem, które najbardziej dotyczy osób starszych, zawieszamy działalność Dziennego Domu Senior + od 12 marca aż do odwołania. Osoby korzystające z obiadów mogą je odbierać w godzinach od 12.30 do 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, w wejściu od strony bloków. »

Dzięki dzisiejszemu spotkaniu z przedstawicielkami Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie, seniorzy poszerzyli swoją wiedzę na temat segregacji odpadów oraz opłatach jakie za nie są uiszczane. »

Prezentacją nowego defibrylatora, zakupionego w ramach działalności Dziennego Domu Senior +, rozpoczął się Dzień Babci i Dziadka w JOK-u. »

Dzienny Dom Senior+ w Jarocinie działa już 4 lata. Urodziny uświetnił występ kabaretu Old Spice Girls w składzie Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska. »

W tym tygodniu odbyły się warsztaty szycia woreczków na zakupy, zioła, warzywa. »

Upał na dworze więc u nas na zabawie królują gorące rytmy hawajskie. Zabawą tą chcieliśmy przedłużyć zbliżający się koniec lata. »

Powrót na górę