Święto Misia w Golinie

Święto Misia w Golinie21 listopada filie odwiedziły przedszkolaki, które przyszły na "Święto Misia", które przypada 25 listopada. Dzieci wysłuchały opowieści D. Mellinga "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu".

Poznały również książki o misiach. Następnie dzieci wykonywały maski "Misie Pandy" z talerzyków papierowych. Były też zabawy: wyjadanie miodu z talerzyka bez użycia rąk na czas, "Magiczny Worek"- rozpoznawanie przedmiotów przez dotyk (zamknięte oczy). Wszystkie dzieci otrzymały słodkości "złote dukaty" oraz odcisk - (pieczątkę) misia  na rękę.

Zajęcia  zrealizowano w ramach projektu"Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.