"Misie" z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie poleciały z nami na wyspę magicznych kolorowanek. Ożywione postacie z obrazków wykonywały różne magiczne sztuczki dzięki aplikacji Quiver. »

Jak wygląda praca bibliotekarza? Co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczać książki. Gdzie są książki o Avengersach, a gdzie o Barbie? Na te i inne pytania dzieci z grupy „Biedronek” szukały odpowiedzi w Mieszkowskiej w bibliotece. Takie spotkanie nie odbyło się oczywiście bez czytania bajki. »

We wtorkowe przedpołudnie z okazji Tygodnia Bibliotek filię w Witaszycach odwiedziła klasa IIb z wychowawczynią Marią Kuderczak. Po przedstawieniu się w zabawie „Imię i gest” uczniowie wysłuchali opowiadania „O zmęczonej książce z bajkami”. Dzieci dowiedziały się jak zachowywać się w bibliotece oraz jak dbać o książki. »

Biblioteka to miejsce w którym można się super bawić. O tym przekonały się przedszkolaki z Przedszkola” Marcinek”, które w piątek gościły w bibliotece. Na początku zapoznano dzieci z biblioteką i pracą bibliotekarza. »

Piątkowy dzień upłynął nam na zajęciach z elementami pedagogiki zabawy. Trzykrotnie odwiedziły nas dzieci z Przedszkola "Marcinek", które wraz z nami podróżowały samolotem do Krainy Bajek. »

Z okazji Światowego Dnia Książki oraz zbliżającego się Tygodnia Bibliotek do filii nr 2 zawitała kolejna grupa przedszkolaków, która w najlepszy z możliwych sposobów została zachęcona do wypożyczania książek. »