W poniedziałek odbyła sie już 8 edycja konkursu "Mistrz pieknego czytania"w Bibiotece w Golinie. »

Uczniowie klas pierwszych zawsze podczas pasowania są zapraszani do udziału w konkursie "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki" w Bibliotece w Wilkowyi. »

Podczas apelu szkolnego 22 czerwca bibliotekarki z filii bibliotecznej w Cielczy wręczyły nagrody książkowe uczestnikom całorocznego konkursu "Wiem bo czytam". »

Do tradycji filii bibliotecznej w Cielczy należy, że w ostatnim tygodniu nauki w zapraszamy klasy III na konkurs "Jeden z dziesięciu". »

Dnia 7 czerwca 2017 roku w filii nr 2 wręczono nagrody książkowe za udział w całorocznym konkursie "Książkolub". »

Konkurs całoroczny "Gwara Ziemi Jarocińskiej" - w ostatni dzień maja w Filii w Wilkowyi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu całorocznego i wręczenie nagród uczestnikom. »

Zawsze miło otrzymać od kogoś pocztówkę, zwłaszcza w dobie SMS-ów i e-maili. W dniu 13 maja piętnaścioro dzieci wzięło udział w konkursie na najładniejszą pocztówkę z Jarocina. »