Jedenastu uczestników konkursu całorocznego "Przysłownik" z największą liczbą punktów za udzielone odpowiedzi zostało nagrodzonych książkami. »

Przez cały rok szkolny chętni uczniowie Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi brali udział w konkursie, który polegał na wyszukiwaniu informacji z książek popularnonaukowych. »

W środę 28.11.2018 r. w Filii w Wilkowyi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki". »

Uroczyste rozdanie nagród uczestnikom konkursu całorocznego "Wiem, bo czytam' nastąpiło podczas szkolnego apelu podsumowującego rok szkolny. »

Ta zabawa w teleturniej rozgrywana jest w filii w Cielczy od lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów klas III, które zawsze w czerwcu biorą w nim udział. »

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie otrzymali w bibliotece w filii nr 2 nagrody książkowe, za udział w całorocznym konkursie "Książkolub". »

Konkurs całoroczny ”Palcem po mapie” rozstrzygnięty! W ciągu roku szkolnego uczniowie zmierzyli się z 84 pytaniami związanymi z geografią Polski i Świata. »