Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w bibliotece w Wilkowyi nareszcie mogło się odbyć spotkanie Klubu Seniorek (z zachowaniem reżimu sanitarnego). »

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, biblioteka w Wilkowyi zorganizowała w terenie spotkanie Klubu Seniorek, z okazji Dnia Matki. »

Dzisiaj przypada "Międzynarodowy Dzień Kawy", dlatego spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi rozpoczęło się kawą i słodkim poczęstunkiem. »

Na piątkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie obchodziły swoje święto. Przy kawie i słodkim poczęstunku wspominały pierwsze zajęcia. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi wypadło dzień przed Tłustym Czwartkiem. »

Klub Seniorek działający w bibliotece w Wilkowyi rozpoczął 2020 rok zabawowo. Panie, przy grach planszowych, ćwiczyły pamięć i zręczność. »

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym grudniowe spotkanie Klubu Seniorek minęło w świątecznej atmosferze. »

We wtorkowe popołudnie w Golinie w Klubie Seniora "Sami Swoi" odbyły się warsztaty świąteczne dla seniorów. »

Filia w Cielczy dołączyła do eko rewolucji zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. »