Biblioteka w Wilkowyi przygotowuje się do obchodów Dnia Patrona Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni. Na spotkaniu Klubu Seniorek panie przeglądały książki o Powstaniu Wielkopolskim i wspominały naszych bohaterów tego zwycięskiego zrywu. »

Na wtorkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie przy kawie i słodkim poczęstunku rozmawiały o książkach, które ich zdaniem warto przeczytać. »

W maju spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi odbyło się w Tygodniu Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmi „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, dlatego panie przeglądając kroniki Biblioteki zapoznały się z całą jej działalnością kulturalną. »

Kwietniowe spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło jak zwykle w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. Niedługo Wielkanoc, dlatego panie na warsztatach wykonały kurczaczki z plastikowych butelek i kolorowej bibuły. Rękodzieła te będą ozdobą ich świątecznych stołów. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi odbyło się w Dzień Bezpiecznego Internetu i to było tematem pogadanki. »

Kolejne spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi upłynęło jak zwykle w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. »

Na wrześniowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie powitały jesień. Później na warsztatach rękodzielniczych, które prowadziła bibliotekarka Magdalena Orzechowska, wykonały jeżyki ze starych książek. »

Sierpniowe spotkanie Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi poświęcone było Prymasowi Tysiąclecia Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu z okazji jego 120. rocznicy urodzin. »