JOK Jarocin

Koncert Gary More Tribute Band w jarocińskim amfiteatrze to była wspaniała dawka super muzyki, dźwięków gitar i wspaniałego głosu. »

W minioną niedzielę w krainę łagodności zabrała nas Grupa Bohema. Koncert w Ogrodzie JOK Jarocin był pierwszym po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Artyści wykonali utwory z nurtu poezji śpiewanej oscylując na pograniczu jazzu oraz rocka. »

Na scenie JOK Jarocin pojawiła się Joanna Aleksandrowicz w repertuarze zebranym pod tytułem " Od nocy do nocy" »

Nie udało się w kwietniu, nie udało się w październiku… Jak mówi stare porzekadło – do trzech razy sztuka - koncert galowy XII Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2020 odbył się w Mikołajki czyli grudnia 2020 r. »

Z okazji 5-lecia Dziennego Domu Senior + w JOK Jarocin odbył się koncert - pierwszy raz transmitowany na żywo, w sieci »

JOK Jarocin nieczynny w okresie od 7 do 29 listopada. Wszystkie nasze wydarzenia przenosimy do sieci! »

W związku z licznymi zapytaniami o najbliższe wydarzenia informujemy, że wszystkie zaplanowanie imprezy w JOK Jarocin zostały odwołane!!!
Od dziś, 12 marca, do odwołania JOK jest nieczynny.
Prosimy o wyrozumiałość, sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem jest dynamiczna, więc także i my na bieżąco się do niej dostosowujemy.
Prosimy śledzić nasz profil na fb, tam będą pojawiać się na bieżąco informację.
W kwestii zakupionych biletów i ich ewentualnego zwrotu decyzja należy do organizatorów wydarzeń. Jak tyko organizatorzy nas powiadomią o swoich decyzjach będziemy Państwa informować
»

Powrót na górę