JOK Jarocin

Zanany i lubiany pisarz i podróżnik, autor książek dla dzieci i dorosłych spotkał się z uczestnikami projektu NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Tym razem miejscem spotkania była nieczynna stacja Brzostów i gościnne progi Stowarzyszenia "Szerokim Torem" - Jarocińska Kolej Drezynowa. »

Czwartkowe popołudnie grupa uczestników warsztatów 4 elementy hip hop spędziła tym razem w plenerze. Młodzież spotkała się w JOK Jarocin, aby poznać sztukę graffiti. »

Wyjątkowe zajęcia sensoryczne dla półkolonistów w JOK Jarocin! »

Po raz pierwszy w tym roku udostępniono miejsce młodym zdolnym. Przed Pałacem Radolińskich było specjalne miejsce dla wszystkich tych młodych ludzi chcących spróbować swych sił i pokazaniu swojego talentu muzycznego lub tanecznego. »

Sala widowiskowa JOK Jarocin przejdzie remont. Dofinansowanie w kwocie 55 tys. zł pochodzi z programu „Kulisy kultury”. Remont pozwoli na zbudowanie nowej oferty dla naszych użytkowników na przykład o regularne spektakle teatralne czy baletowe. »

W niedzielne popołudnie w JOK Jarocin w godz. od 16.00 do18.00 zaplanowano liczne WOŚPowe warsztaty. Towarzyszyły im licytację, rajd rowerowy i występy jarocińskich zespołów młodzieżowych. »

Podczas gminnych Charytatywnych Mikołajek dla Macieja nasza biblioteka miała swoje stanowisko, które było bardzo chętnie odwiedzane przez uczestników akcji! »

Powrót na górę