Senior+

Nasi seniorzy spotkali się z przedstawicielką Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, która przybliżyła cele i zakres działania instytucji. »

Seniorzy są narażeni na różne oszustwa przez cały rok ale wakacje to najniebezpieczniejszy okres. »

Z okazji Dnia Babci i Dziadka rozwieźliśmy kolejny pakiet zadań dla naszych seniorów oraz drobne upominki przygotowane przez przedszkolaki z Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie »

Z okazji 5-lecia Dziennego Domu Senior+ uczestnicy programu otrzymali dzisiaj małe podarki: maseczki ochronne z logo projektu, słodką babeczkę oraz kartki z życzeniami od Burmistrza Jarocina oraz dyrekcji i pracowników Biblioteki Jarocin »

Do 29 listopada zawieszone są wszelkie zajęcia i działania w ramach projektu Dzienny Dom Pomocy Senior+ »

Pandemia zamknęła seniorów w domach. Jednak od 17 sierpnia ruszyły zajęcia w JOK Jarocin, w ścisłym rygorze sanitarnym. »

Informujemy, że ze względu na zagrożenie koronawirusem, które najbardziej dotyczy osób starszych, zawieszamy działalność Dziennego Domu Senior + od 12 marca aż do odwołania. Osoby korzystające z obiadów mogą je odbierać w godzinach od 12.30 do 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, w wejściu od strony bloków. »

Dzięki dzisiejszemu spotkaniu z przedstawicielkami Zakładu Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie, seniorzy poszerzyli swoją wiedzę na temat segregacji odpadów oraz opłatach jakie za nie są uiszczane. »

Powrót na górę