W bardzo miłej i przedświąteczne atmosferze, odbyły się warsztaty robienia Zimowych lampionów. Każdy uczestnik wykonał lampiony nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich. »

Sobotnie przedpołudnie rodzice z dziećmi spędzili w bibliotece w parku. Kreatywne układanie wzorów z koralików pyssla i robienie z nich prasowanek okazało się ciekawym zajęciem. »

Sobotni poranek w bibliotece spędzili miłośnicy szycia – rodzice wraz z dziećmi. W czasie warsztatów powstały zajączki. »

W sobotę, 9 grudnia czytelnia w parku zamieniła się na chwilę w warsztat krawiecki, gdzie wszyscy chętni (zainteresowanie warsztatami przerosło nasze oczekiwania) mogli uszyć krasnala z filcu. »

W bibliotece głównej rozpoczął się cykl warsztatów nauki trudnej sztuki haftu frywolitka »

Koraliki i kolorowe sznurki oraz sprawne dłonie - oto co trzeba mieć aby zrobić sobie piekną bransoletkę. »