W środowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach odbyło się spotkanie autorskie z regionalistką Jadwigą Podeszwą.
Członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego zapoznali się z twórczością autorki. Pani Jadwiga opowiedziała pokrótce o wszystkich swoich publikacjach.
»

W piątkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach gościliśmy Panów Wojciecha Talagę i Wojciecha Koterbę. Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego wysłuchali prelekcji o najważniejszych wydarzeniach związanych z Powstaniem Wielkopolskim. »

Po raz pierwszy w tym roku, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego zebrali się na tradycyjne wspólne kolędowanie. Przy wspólnym stole, przy chlebie, smalcu i ogórkach własnej roboty śpiewano najpierw kolędy, później inne piosenki. »

W filii w Witaszycach odbyło się podsumowanie projektu "Seniorze nie bądź sam". Jego uczestnicy wysłuchali pogadanki pt. "Interpretacja wyników diagnostycznych gospodarki tłuszczowej; zapobieganie chorobom cywilizacyjnym". »