JOK Jarocin

Pierwsze spotkanie Jarocińskiego Klubu Wielbicieli Fantastyki przyciągnęło nadspodziewanie liczną grupę uczestników z Jarocina i okolicznych miejscowości (takich jak Poznań). Dobrze, że sala w JOKu była wyposażona w tak dużo krzeseł. »

W piątkowy wieczór w JOK Jarocin miał miejsce niesamowity koncert - muzyka Korteza i niesamowita gra świateł oczarowała jarocińską publiczność. »

Największe przeboje zabrzmiały na jarocińskiej scenie w akustycznej tonacji. »

W sobotnie popołudnie zgromadzeni w JOK Jarocin mieli okazję spotkać się z Anną Seniuk - aktorką teatralną i filmową, niezwykle energiczną kobietą, z krwi i kościu nietypową babą. »

To był wyjątkowy koncert! Adam Nowak wraz z zespołem wykonując swoje najbardziej znane utwory zabrał zgromadzoną w tym dniu publiczność w niesamowitą muzyczną podróż. »

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w JOK Jarocin zorganizowano koncert, którego inicjatorem był Zespół Folklorystyczny Snutki z Potarzycy. »

Dużo mocnego grania i ostrych riffów rozbrzmiało w niedzielny wieczór w JOK Jarocin. Na scenie pojawił się zespół Turbo z trasą koncertową "Back To The Past". »

Środowy wieczór w JOK Jarocin zabrzmiał kolędami w wyjątkowym wykonaniu – Eleni. Artystka przyjechała do Jarocina na zaproszenie burmistrza naszego miasta. »

Powrót na górę