JOK Jarocin

Andrzej Stasiuk, właściciel niekonwencjonalnego życiorysu polski pisarz, poeta, publicysta, eseista, dramaturg w rozmowie z Pablopavo, wokalistą, muzykiem, autorem tekstów piosenek i opowiadań. Z tego spotkania musiała wyjść fantastyczna rozmowa. »

Maria Alyokhina – rosyjska aktywistka, członkini zespołu Pussy Riot, 17 sierpnia 2012 roku została skazana za "chuligaństwo motywowane religijną nienawiścią" za występ w moskiewskiej katedrze Chrystusa Zbawiciela i skazana na dwa lata więzienia - była gościem spotkania w Kinie Echo. Spotkanie poprowadził dr hab. Wiesław Wacławczyk, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z Toruniu. »

W JOK Jarocin odbyła się X edycja konkursu piosenki młodzieżowej "Śpiewaj i Walcz". Koncert galowy laureatów zakończył występ zespołu "Mesajah". »

Z okazji Dnia Babci i Dziadka odbył się tradycyjnie już w JOK Jarocin koncert Zespołu Folklorystycznego Snutki z Potarzycy. »

Sala JOK Jarocin wypełniona po brzegi - taką publiczność zgromadził koncert kolęd i pastorałek w wykonanku Golec uOrkiestry. »

Powrót na górę