JOK Jarocin

Seniorzy, podczas tegorocznej zabawy andrzejkowej, zostali zaproszeni do warsztatów LOESJE czyli słowną zabawę połączoną z kreatywnym myśleniem. »

Natalia Mileszyk opowiedziała o swojej 5 tygodniowej samotnej włóczędze po kraju z powieści Marqueza. Kraju pełnego kontrastów przeplatanym magizmem, wierzeniami i przesądami oraz niewyjaśnionymi zdarzeniami cudów natury. »

Koncert zespołu Luxtorpeda oraz zespołu Przybył, laureata jarocińskich rytmów młodych na finał obchodów 100. lecia odzyskania niepodległości. »

Niesamowite brzmienie, hipnotyczny głos....wysoka kultura sceniczna...inny wymiar muzyki - tak było podczas sobotniego koncertu w JOK Jarocin »

"Lżejszy od fotografii..." to najpełniejszy portret Grzegorza Ciechowskiego. Marek Horodniczy z Narodowego Centrum Kultury rozmawia z Piotrem Stelmachem, autorem biografii. »

Andrzej Stasiuk, właściciel niekonwencjonalnego życiorysu polski pisarz, poeta, publicysta, eseista, dramaturg w rozmowie z Pablopavo, wokalistą, muzykiem, autorem tekstów piosenek i opowiadań. Z tego spotkania musiała wyjść fantastyczna rozmowa. »