JOK Jarocin

Miejski Dzień Dziecka przyciągnął na polanę przed Pałacem Radolińskich tłumy - nasza biblioteka też miała swój udział. »

Co to jest LOESJE, jak tworzy się hasła i czemu służy ta inicjatywa dowiedzieli się młodzi mieszkańcy Jarocina podczas warsztatów z Emilią Skibą z polskiego oddziału LOESJE »

Grupa bibliotekarzy, czytelników, sympatyków i samorządowców z Zagórowa odwiedziła naszą bibliotekę. Tydzień Bibliotek sprzyja wymianie doświadczeń i dobrych praktyk. »

W sobotę w JOK-u powiało świętami, a wszystko za sprawą warsztatów szycia wielkanocnych ozdób. Przybyłe na zajęcia panie, przeważnie wspólnie z towarzyszącymi im dziećmi, wykonały kolorowe zawieszki kurki. »

Przedostatnie zajęcia kulinarne dla seniorów były efektem współpracy JOK Jarocin i Filii nr 5. Świętowaliśmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Szpinaku. Na talerzach było więc zielono. Uczestnicy grupy kulinarnej obejrzeli prezentację na temat szpinaku. »

Cóż to były za urodziny! Ponad 200 mieszkańców bawiło się w niedzielny wieczór w JOK Jarocin na urodzinach Zbigniewa Ostroróg-Gorzeńskiego - dowódcy jarocińskich powstańców wielkopolskich. »

Koncert - widowisko teatralne, gdzie polskie przeboje lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku, stanowiło kwintesencje stylu epoki Polski przedwojennej. »

Wspaniały koncert autorskich pastorałek w wykonaniu Ani Rusowicz i gości, m.in. Adama Nowaka z zespołu "Raz Dwa Trzy" i Marka Piekarczyka. »