Niedaleko pada książka od Kamienicy Kultury

Niedaleko pada książka od Kamienicy KulturyJak stworzyć własny cytat i to o Kamienicy Kultury? Zadanie z pozoru niełatwe... ale po przyjęciu odpowiedniej metody i z taką prowadzącą warsztaty jak Monika Kula - wszystko staje się wykonalne.

Po określeniu tego, co jest dla nas ważne, o czym marzymy i co nam się nie podoba w świecie sięgnęliśmy do słowników z przysłowiami i powiedzeniami. Oto efekt:
1. Dobry towar sam sie chwali - Kamienica Kultury,
2. Niedaleko pada książka od Kamienicy Kultury
3. niedaleko pada kultura od kamienicy
4. Dobrą kulturę tworzą dobrzy ludzie
5. Nigdy nie mów nie, zawsze wchodź wyżej - Kamienica Kultury
6. Kamienica wieńczy dzieło
7. Kamienica bez kultury jest jak plaża bez słońca
8. Wyrażaj się - Kamienica Kultury
9. Schronisko dla sów - Kamienica Kultury
10. Biblioteki sa pozyteczne, kamienica kultury jest epicka
11. Bądź jak kamienica, pełen kultury
12. Kamienica - brama do kultury

Z powstałych cytatów zostaną wykonane szablony na koszulki i torby, które zostaną wykorzystane podczas otwarcia Kamienicy Kultury 8 listopada.

Warsztaty w ramach projektu "Łowcy cytatów" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.