Pokaz multimedialny na fasadzie jarocińskiego ratusza okazał się wspaniały! »

Łowcy cytatów podczas twórczej pracy! Jarocińska młodzież podczas warsztatów tworzenia zwiastunów filmowych książek pokazała niezły pazur! »

Jak stworzyć własny cytat i to o Kamienicy Kultury? Zadanie z pozoru niełatwe... ale po przyjęciu odpowiedniej metody i z taką prowadzącą warsztaty jak Monika Kula - wszystko staje się wykonalne. »

Młodzież rozpoczęła pracę z Jakubem Haderem z Fundacji Precyzja nad pokazem multimedialnym, kończącym projekt "Łowcy cytatów" »

Co to jest LOESJE, jak tworzy się hasła i czemu służy ta inicjatywa dowiedzieli się młodzi mieszkańcy Jarocina podczas warsztatów z Emilią Skibą z polskiego oddziału LOESJE »

Maja Kłodawska - vlogerka prowadząca blog książkowy na YouTube, promujący literaturę dla młodzieży, odwiedziła Jarocin. »

9 maja grupa MDKK działająca przy filii nr 2 udała się do JOK Jarocin na warsztaty z Mają Kłodawską. Maja Kłodawska jest autorką vloga poświęconego książkom. »