Jak smakują książki?

Jak smakują książki?Małgorzata Strękowska-Zaremba, autorka znanych i poczytynych książek dla dzieci, odwiedziła Jarocin.

Spotkała się dwa razy z najmłodszymi mieszkańcami Jarocina w Oddziale dla Dzieci w Bibliotece Głównej. Po przeczytaniu fragmentów książek i kilku zabawach w rymowanie, wierszykowanie i odgadywanie baśni, dzieci rozmawiały o czytaniu, jego roli w życiu i szanowaniu książek.
Po drugim, popołudniowym spotkaniu był też czas na warsztaty literkowe, podczas których dzieci mogły tworzyć różne słowa wykorzystując literkowe stemple.

Wydarzenie w ramach "Bajkowego regału na nudę" dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.