Zanany i lubiany pisarz i podróżnik, autor książek dla dzieci i dorosłych spotkał się z uczestnikami projektu NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Tym razem miejscem spotkania była nieczynna stacja Brzostów i gościnne progi Stowarzyszenia "Szerokim Torem" - Jarocińska Kolej Drezynowa. »

Za nami pierwsze szkolenie w ramach BLISKO i naszego projektu BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca poszerzała naszą wiedzę z zakresu komunikacji z osobami niepełnosprawnymi oraz użytkownikami ze szczególnymi potrzebami. »

Nasza pierwsza wizyta w BLISKO to kierunek Pleszew! Wspaniała biblioteka w dawnym budynku dworca PKP, nawiązująca do historii miejsca. »

Ależ to była sobota! Choć pogoda nam nie dopisała i wydarzenia musiały odbyć się w pomieszczeniach biblioteki, a nie jak zaplanowaliśmy na polanie, nasi czytelnicy nie zawiedli! Rozpoczęliśmy spotkaniem z autorem książek o psie Winterze panem Wojciechem Cesarzem. »