Pierwsze wakacyjne zajęcia i przejażdżka kutrem po rzece Wiśle w filii nr 2 już za nami. »

Dzieci z półkolonii w Wilkowyi pierwszy dzień wakacji spędziły w bibliotece »

Podczas apelu szkolnego 22 czerwca bibliotekarki z filii bibliotecznej w Cielczy wręczyły nagrody książkowe uczestnikom całorocznego konkursu "Wiem bo czytam". »

Uczniowie klas trzecich ze szkoły podstawowej nr 3 w Jarocinie pokonali długą trasę zanim dotarli
do Oddziału dla Dzieci.
»

Do tradycji filii bibliotecznej w Cielczy należy, że w ostatnim tygodniu nauki w zapraszamy klasy III na konkurs "Jeden z dziesięciu". »

"Plastusie Poranne" z Niepublicznego Przedszkola Marcinek opowiadały w co bawią się i w jakie grają gry w wolnym czasie. »

Ostatnie warsztaty plastyczne, które prowadziła Monika Kula w ramach projektu „Legendoczytacze na szlaku” odbyły się 20 czerwca w filii w Witaszycach. »

Jak wyglądało drzewo genealogiczne rodziny Radolińskich? Jaką długość mógł mieć legendarny tunel?Jaką wysokość miała kareta? Na te pytania i wiele innych w poniedziałkowe popołudnie próbowały znaleźć odpowiedź dzieci w Filii nr 1 "Pod Ratuszem". »