Tylko w filii nr 3, choinki pod choinkę - czyli choinki na ostatnią chwilę »

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc na grudniowych zajęciach grupa pań w filii bibliotecznej w Cielczy energicznie zabrała się do pracy. »

W grudniu dużo czytamy, to co każdy lubi najbardziej, dla siebie, dla innych, a balonowy upominek mile widziany. »

Przez cały tydzień w filii nr 3 trwały świąteczne warsztaty z decoupage'u. Warunkiem wzięcia udziału w zajęciach był zakup drewnianej deseczki przez uczestnika. »

W środowe popołudnie w witaszyckiej bibliotece spotkały się uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej Panie, Panowie", by po raz kolejny w ramach warsztatów zajęciowych wykonać kolorowe i pachnące mydełka. »

Bożonarodzeniowe wieńce na stół lub drzwi wykonywali uczniowie z klasy II podczas warsztatów w bibliotece w Golinie. »

Z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w bibliotece w Wilkowyi uczennice VII klasy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni tworzyły książkę do teatrzyku kamishibai. »

Spotkanie Klubu Seniorek w poniedziałkowe popołudnie w bibliotece w Wilkowyi upłynęło w miłym, świątecznym nastroju. »

Świąteczne spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie upłynęło pod znakiem gwiazd. »