Biblioteka

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" w Jarocinie wzięły udział w wakacyjnych zajęcia na polanie. »

Kolejne spotkanie z książką w bibliotece w Wilkowyi. Dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały książeczki pt. "Maks buduje statek piratów". »

W tym tygodniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi mówiły o dinozaurach. Wykonały dużego diplodoka z papieru. »

Piątkowe wakacyjne spotkanie dzieci same zainicjowały grupowymi zabawami. Mając na uwadze oswajanie robocików Scottie, poznaliśmy historię "Lwa w Paryżu”, która w pięknie ilustrowanym teatrzyku kamishibai wyczuliła nas uczucia innych, obcych, poszukujących. »

Filię w Wilkowyi odwiedziły dzisiaj dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Z racji tego, że w lipcu obchodzony jest Światowy Dzień Psa przedszkolaki wysłuchały opowiadania "Psiaczek Wędrowniczek" i o piesku, który uczył się liczyć. Następnie wykonały szczeniaczki z papierowych rolek. »

W wakacyjny wtorek Filia w Wilkowyi zorganizowała wakacyjną wycieczkę dla pań z Klubu Seniorek. Pierwszym punktem wyjazdu była nowo otwarta Biblioteka w Boguszynie. »

W lipcowy wtorek w fili nr 2 odbyły się wakacyjne zajęcia. Frekwencja dopisała, więc na początku poznaliśmy się nieco od innej strony - gestu, mimiki i wymyślonych figur. Spotkanie było poświęcone kodowaniu. Dzieci zapisywały układy, które następnie przekładały na budowle z kubeczków. »

Na kolejną strasznie wakacyjną wyprawę po pałacowo-bibliotecznych zakamarkach, wybrały się dzieci z Zespół Szkół Zaradni Odważni Oryginalni z Wilkowyi. »

Pieski, rybki, małpki a nawet węże opanowały bibliotekę w Mieszkowie. Wszystko za sprawą warsztatów "Balonowy zawrót głowy". »

Powrót na górę