Biblioteka

Dzieci z Przedszkola w Woli Książęcej podczas zajęć w naszej bibliotece dowiedziały się wielu ciekawych faktów dotyczących odzyskania przez Polskę niepodległości. »

7 listopada odwiedziła nas grupa najmłodszych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Poziomka. Maluchy po wysłuchaniu legendy o Lechu, Czechu i Rusie wykonały papierowe orzełki. »

25 października obchodzony był Dzień Kundelka. Z tej okazji uczniowie klasy Ib odwiedzili naszą bibliotekę. Po powitaniu i rozwiązaniu zagadki, uważnie wysłuchali opowiadania o dzielnym piesku Tobi. »

Jesienna pogoda sprawiła, że tym razem do dzieci z czytaniem przyszła pani Violetta z Biblioteki w Golinie. »

"Dzień Kundelka" to kolejna okazja do spotkania z przedszkolakami. Grupa "Biedronek" obejrzała książeczki o pieskach dostępne w bibliotece oraz wysłuchała bajki "Toffik u weterynarza". »

W piątek odwiedziły nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola Poziomka – grupa "Pszczółki". Pretekstem do spotkania była książka "Królowa Matylda jest chora" i pogadanka na temat chorób, które łatwo łapiemy w jesiennych miesiącach. »

Pierwsze spotkanie z trzema grupami przedszkolaków z Przedszkola "Tęcza" w Radlinie związane było z kolorową jesienią. Dzieci wysłuchały opowieści o rodzinnej wizycie w lesie. »

W piątkowe popołudnie dzieci z przedszkola w Witaszycach odwiedziły bibliotekę, aby wspólnie uczcić Dzień Uśmiechu. »

We wtorkowe przedpołudnie biblioteka "Pod Ratuszem" gościła dzieci z przedszkola "Jarzębinka". Tematem spotkania była niepodległość Polski. »

Grupa Smerfów z przedszkola w Mieszkowie zainaugurowała projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury” spotkaniem z bibliotekarzem. »

Powrót na górę