W tym roku dzięki wsparciu z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy 2.013 książek »

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

Nasza biblioteka znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały dofinansowanie w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. »

W dniach 30 września i 1 października gościliśmy grupę bibliotekarzy z Piaseczna i bibliotek ościennych, którzy odwiedzili nas w ramach programu "Blisko". »

Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »

Z okazji Święta Zakochanych w naszych bibliotekach, obok akcji Randka w ciemno z książką, odbyła się druga akcja - czytelnicy, którzy w poniedziałek i wtorek - ostatnie dni karnawału - odwiedzili nasze placówki otrzymali w prezencie książkę "Opowiadania" Jadwigi Podeszwy »

Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »

Od 1 lutego 2021 zostają przywrócone kary za przetrzymane książki. »

7 miejsce w Polsce i 2 w Wielkopolsce w Rankingu Bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki - to nasz wynik na ten trudny 2020 rok! »