W poniedziałek odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca projekty norweskie realizowane od 2022 roku przez naszą bibliotekę. Zaproszeni goście: przedstawiciele władz Gminy Jarocin, instytucji kulturalnych, edukacyjnych i społecznych oraz partnerzy projektu i uczestnicy wysłuchali dwóch wystąpień Agaty Wittchen-Baryłkowskiej o liderstwie oraz Katarzyny Bryczkowskiej o blaskach i cieniach partnerstwa i obejrzeli filmik podsumowujący trzy projekty. »

Dla organizacji pozarządowych ważne są także i takie umiejętności, które mogą okazać się pomocne podczas organizacji wydarzeń dla lokalnych społeczności. Zasady udzielania pierwszej pomocy zawsze warto ćwiczyć i przypominać - oby nie trzeba ich było stosować! »

Przedostatnie szkolenie dla ngo'sów w Gminie Jarocin. Tym razem z Marcinem Skrabką z Good Books nasi liderzy dowiedzieli się jak wykorzystać swój potencjał i połączyć go z biblioteką by tworzyć wspólnie ofertę dla mieszkańców »

Kolejne szkolenie w ramach projektu Centrum Wsparcia Projektowego. Tym razem nasi liderzy zdobywali wiedzę na temat fundraisingu czyli zdobywania funduszy na działalność bez udziału w konkursach grantowych. Szkolenie prowadziła przeprowadzone przez Anna Mędrzak z PISOP. »

Dziś organizacje pozarządowe ponownie szkolą się w Kamienica Kultury, tematem promocja organizacji! »

Wzmocnienie kapitału psychologicznego liderów NGO było tematem pierwszego w tym roku szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych w ramach projektu Centrum Wsparcia Projektowego, które przeprowadziła Anna Agata Nowak. »