Święto wszystkich książek

Święto wszystkich książekZ okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków. Po wysłuchaniu książki pt. „Biblioteka” rozmawialiśmy o jej treści. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków. Po wysłuchaniu książki pt. „Biblioteka” rozmawialiśmy o jej treści.

Dzieci dowiedziały się m.in. jak należy dbać o książki. Świetnie poradziły sobie z rozwiązywaniem zagadek dotyczących znanych bajek. Nie zabrakło czasu na obejrzenie bibliotecznych książek. Wiele śmiechu dostarczył wyścig z zeszytem na głowie. Na zakończenie dzieci wykonały papierowe, czytające ludziki. W podziękowaniu za zajęcia pani bibliotekarka otrzymała przepiękne laurki a dzieci cukierki.