Rowerem z książką w koszyku

Rowerem z książką w koszykuZ książką w rowerowym koszyku do biblioteki w Górze? Uczestnicy wydarzenia, w tym wychowanki z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno- Wychowawczego w Cerekwicy Nowej, wzięli udział w wycieczce rowerowej.

Trasa rozpoczęła się w Cerekwicy Nowej, a metą były odwiedziny Biblioteki w Górze z możliwością zrelaksowania się na tarasie widokowym i zapoznania się z nowościami literackimi. Uczestnicy zostali poczęstowani napojami oraz słodkościami. Najmłodsi uczestnicy wzięli również udział w zajęciach plastycznych, które były dodatkową atrakcją zaplanowaną na ten dzień.
Inicjatywa oddolna “PoznajeMY Wielkopolskę” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.