Rogalowy zawrót głowy

Rogalowy zawrót głowyRogalove wypieki - zajęcia kulinarne, zaplanowane w ramach projektu "Poznajemy Wielkopolskę" w sali wiejskiej w Cerekwicy Nowej.

W zmaganiach kulinarnych uczestniczyło 31 osób w tym wychowanki z WSZPT-W w Cerekwicy Nowej. Uczestnicy spotkania wspólnie przygotowali tradycyjne przysmaki południowej Wielkopolski jakimi są rogale. Dodatkową atrakcją na ten dzień były gry i zabawy zaplanowane na świeży powietrzu, wspólne tańce oraz gry planszowe.
Inicjatywa oddolna “PoznajeMY Wielkopolskę” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.