Pszczele spotkanie

Pszczele spotkanieTajemnice pszczół w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Jaraczewie poprowadził Marek Rybczyński z "Tradycyjnej Pasieki Nadwarciańskiej".

Zapoznał uczestników z etapami produkcji miodu. Każdy uczestnik wykonał samodzielnie świeczkę, którą mógł później zabrać do domu. Nie zabrakło również słodkości oraz napojów, które otrzymały dzieci i młodzież uczestniczące w spotkaniu.
Inicjatywa oddolna “PoznajeMY Wielkopolskę” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.