Oswoić emocje

Oswoić emocjeDrugie spotkanie czułych przewodniczek z Magdą Sokołowską zaowocowało umiejętnościami w oswajaniu emocji.

Wszyskie uczestniczki starały się rozpoznawać emocje, uczyć się o nich mówić i poznawałyć techniki, jak sobie z nimi radzić.
W czasie warsztatów opiekę nad dziećmi uczestniczek warsztatów sprawowały dziewczyny z najlepszego wolontariatu na świecie - Szkolny wolontariat marzeń.

Inicjatywa oddolna “Jarocińskie Spotkania czułych przewodniczek" realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.