Młodzieżowa inwazja w Kamienicy!

Młodzieżowa inwazja w Kamienicy!Spotkanie z Moniką Rutką przyciągnęło tłumy fanów! Część z nich przyjechała z różnych, odległych od Jarocina, części Wielkopolski.

Tak zakończył się projekt realizowany w ramach naszych inicjatyw oddolnych w #BLISKO przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Cerekwicy Nowej! Wybór gościa nie był przypadkowy - na życzenie podopiecznych pani Monika przyjehcała bez wahania. Dla młodzieży było to ogromne przezycie spotkać swoja idolkę, dzięki której mogą odnaleźc siebie i zmierzyć się z problemami dzięki literaturze.

Inicjatywa oddolna “PoznajeMY Wielkopolskę” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.