Magia czytania z #BLISKO

Magia czytania z #BLISKOMagia czytania- wieczór baśni, zaplanowany w ramach realizacji inicjatywy oddolnej "Poznajmy Wielkopolskę" programu BLISKO, odbył się w Wielkopolskim Samorządowym Zespole Placówek Terapeutyczno - Wychowawczych w Cerekwicy Nowej.

Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania drewnianych zakładek do książek, następnie dzieci ozdabiały gipsowe figurki. Nie zabrakło również czytania bajek i baśni, do których dołączyli się również rodzice przybyłych dzieci. Każdy z uczestników został poczęstowany słodkimi przekąskami oraz napojami. Na pożegnanie uczestnicy otrzymali książki, które zabrali ze sobą do domu.
Inicjatywa oddolna „PoznajMY Wielkopolskę” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.

GALLERY]2685[/GALLERY]