Kobiety mają moc!

Kobiety mają moc!Warsztaty "Mamy Moc" z Magdą Sokołowską, czyli Jarocińskie Spotkania Czułych Przewodniczek.

Trenerka Magda Sokołowska uczyła na warsztatach “Mamy Moc”, jak słuchać z empatią i nie poddawać się czarnym myślom. Radziła, jak reagować, gdy ktoś dzieli się z tobą swoimi problemach. Jedno jest pewnie, nigdy nie mów: “Nie martw się”. Uczestniczki warsztatów  “Mamy Moc” uczyły się słuchać z empatią. Szukały swoich mocnych stron. Ćwiczyły, jak radzić sobie z czarnymi myślami. Magda Sokołowska przedstawiła uczestniczkom warsztatów swój sposób na negatywne myślenie i wyjście z pułapki umysłu metodę 4 “Z”: zatrzymaj się, zastanów się, zamień złą myśl w pozytywną i zastosuj!
Jarocińskie Spotkania Czułych Przewodniczek, to cykl spotkań dla kobiet zorganizowanych przez grupę kobiet, które tworzą Jarociński Klub Czułych Przewodniczek.  Powstał on przy wsparciu Fundacji “Ogród Marzeń”. Stworzyły go mamy podopiecznych tej organizacji, ale należeć do niego może każda kobieta.

Mamy, które chciały wziąć udział w spotakniu z panią Magdą mogły zabrać ze soba dzieci - zapewniliśmy im w tym czasie fantastyczną zabawę podczas kreatywnych zajęć z książką.

Inicjatywa oddolna “Jarocińskie Spotkania Czułych Przewodniczek” realizowana w ramach projektu “Biblioteka na wyciągnięcie ręki” przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.