Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przebiegł w bibliotece w Mieszkowie pod hasłem Stanisława Lema, bowiem autor jest patronem roku 2021. Z tej okazji bibliotekę odwiedziła klasa IVa, która wysłuchała bajki „Trzej elektrycerze”, odczytaną im przez byłą wychowawczynię, panią Marię. »

W bibliotece w Mieszkowie również świętowano Dzień Kropki. Było wielkie malowanie kropek na kartkach i rękach! »

Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »

Woda to skarb, niezbędny do życia. My możemy odkręcić kran, z którego popłynie woda. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia. W czasie lektury książki o przygodach Fenka, przekonały się o tym dzieci z przedszkola w Mieszkowie. »

Florka, bohaterka cyklu książek autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, króluje w Bibliotece w Mieszkowie. »

Jako pierwsza, po długiej przerwie wywołanej pandemią zawitała w bibliotece grupa dzieci ze świetlicy szkolnej. »